Wykład 106. Czas eremicki, wyruszasz na poszukiwanie Twojego wewnętrznego światła i w ciemnych korytarzach podświadomości spotykasz Diabła... Materia może zniewolić, więc codziennie wysiewaj dobre myśli, słowa i działania. Video, mp3, pdf, prezent!

Dostępność: dostępny wkrótce
Cena: 177,00 zł 177.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

Wykład 106. Czas eremicki, wyruszasz na poszukiwanie Twojego wewnętrznego światła i w ciemnych korytarzach podświadomości spotykasz Diabła. Materia może zniewolić, dbaj więc o to, co codziennie wysiewasz poprzez Twoje myśli, słowa i działania, by zbierać to, czego pragniesz. Większość ludzi codziennie wysiewa nasionka "perzu", a chcą zbierać "słodkie melony", dziwiąc się dlaczego im się to przytrafia, przecież już tyle nad sobą pracują, a efekty nadal mizerne. Inspiracja, by przygotować listę rzeczy, które pragniesz ukończyć i zrobić miejsce dla nowego. Lekcja zawiera materiał video (film 46:54 min), nagranie do słuchania format mp3, tekst do czytania w formacie pdf oraz możliwość zadania pytań do Marii Bucardi dodatkowo otrzymujesz prezent ebook pt."Jak rozmawiać z Aniołami" Marii Bucardi.

 

 

TA LEKCJA ZAWIERA

 

 • Wykład Marii Bucardi w formie filmu video (otrzymasz link oraz kod dostępu)
 • Nagranie wykładu w formie do słuchania mp3
 • Tekst lekcji w formacie do czytania - dokument PDF. 
 • Prezent: książkę ebook Marii Bucardi pt. "Jak rozmawiać z Aniołami"
 • Możliwość zadania pytania do autorki Marii Bucardi (szczegóły poniżej).

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Twój Nauczyciel zawsze jest do Twojej dyspozycji, jeśli masz pytania do lekcji, wykładu, prezentacji i pragniesz poszerzyć Twoją wiedzę Akademia Omen Sententia służy Ci pomocą. Po zapoznaniu się z przygotowaną dla Ciebie lekcją (zgodnie z powyższym materiałem) możesz zadać pytanie do Twojej Nauczycielki Marii Bucardi. 
 
Jak zadać pytania i poszerzyć Twoją wiedzę? Umów się na konsultację online link: https://mariabucardi.pl/pl/c/Termin-u-Marii-Bucardi/74 
 
Możesz wówczas zadać Twoje pytania i Maria Bucardi pomoże Ci indywidualnie. Terminy są dostępne na podstawie kalendarza, jeśli aktualnie jest wolny termin można zamówić konsultację, jeśli aktualnie brak terminu możesz zapisać się na powiadomienie o dostępności.

 

 

 

Co zyskujesz:

WIEDZA, która jest ponadczasowa, którą można wykorzystać w różnych sytuacjach życiowych.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

 

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość. To jest wyjątkowa nauka, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

 

 

Nauka w Akademi Omen Sententia jeśli dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Jeśli pragniesz zmienić swoje życie w konkretnej lub wszystkich dziedzinach, potrzebujesz inspiracji, motywacji, wskazówek, prowadzenia, konkretnej wiedzy jak dokonać pozytywnej zmiany.

Dla osób, które mają różne problemy finansowe, w związkach lub poszukiwaniach drugiej poły, zmęczonych, wypalonych, które czują się jak w sytuacji bez wyjścia, gdy ktoś jest ciągle krytykowany i musi mierzyć się z atakami, również dla osób, które odczuwają negatywne energie dookoła, są przytłoczone szarym życie, problemami globalnymi.

 

Jak korzystać z lekcji / nauki?

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Korzystaj z zawartych praktycznych wskazówek jak poruszać się w świecie materii i energii. Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomogą Ci zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!

Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl